DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk

ADVANCED BARRIER RECOVERY TREATMENT

Ekspresowa terapia wykazująca wielopoziomowe działanie regenerujące i stymulujące. Zapewnia aktywną kontrolę podrażnień skóry i faktorów zapalnych. Powstał w trosce o skórę bardzo wrażliwą, podrażnioną, suchą, z wyraźnie zaburzoną równowagą hydrolipidową. Synergiczne połączenie innowacyjnych, zaawansowanych składników aktywnych, znanych z preparatów farmaceutycznych, o potwierdzonej klinicznie skuteczności, gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką tolerancję. To zabieg całoroczny, który pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry, ale także przygotowuje ją do mocniejszych zabiegów np. eksfoliacji chemicznej. Dedykowany również do regeneracji skóry podrażnionej po zabiegach medycyny estetycznej i inwazyjnych zabiegach kosmetologicznych.

Wskazania do zabiegu

Skóra bardzo wrażliwa, sucha, bardzo sucha, z zaburzoną równowagą hydrolipidową, skóra podrażniona po zabiegach medycyny estetycznej i inwazyjnych zabiegach kosmetologicznych (m.in. peelingach chemicznych, mikrodermabrazji, laseroterapii, mezoterapii mikroigłowej, zabiegach iniekcyjnych). Polecany jako zabieg przygotowujący do intensywnych zabiegów np. eksfoliacji chemicznej.

Przeciwskazania do zabiegu

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach wykorzystywanych podczas zabiegu.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA

  • natychmiastowe przywrócenie komfortu,
  • złagodzenie podrażnień i redukcja zaczerwienienia skóry,
  • nawilżenie,
  • wzmocnienie bariery hydrolipidowej,
  • wielopoziomowa regeneracja,
  • wygładzenie i poprawa struktury skóry,
  • poprawa kondycji i wyglądu skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Co 10-14 dni.

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

  • jako jednorazowy zabieg po zabiegach medycyny estetycznej i inwazyjnych zabiegach kosmetologicznych (m.in. peelingach chemicznych, mikrodermabrazji, laseroterapii, mezoterapii mikroigłowej, zabiegach iniekcyjnych),
  • w serii 3 – 6 zabiegów w przypadku skóry bardzo wrażliwej, z zaburzoną barierę hydrolipidową, w celu zmniejszenia wrażliwości skóry i przygotowania jej do zabiegów medycyny estetycznej i inwazyjnych zabiegów kosmetologicznych.
Możliwe jest uzyskanie zamierzonych efektów wcześniej niż planowano i wtedy dalsze zabiegi nie są konieczne. Czasami wskazane jest przeprowadzenie więcej niż 6 zabiegów w serii. Ważne jest śledzenie postępu i dokładna obserwacja zarówno efektów zabiegów w gabinecie, jak i pielęgnacji domowej.

Czas trwania zabiegu

Około 40 minut. Należy dopasować indywidulanie do każdego przypadku w zależności od typu skóry, celu zabiegu i rezultatów osiągniętych po pierwszej aplikacji.