DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk

ADVANCED DEPIGMENTATION TREATMENT

Hybrydowy zabieg dla skóry z przebarwienia różnego pochodzenia, nierówną pigmentacją, objawami fotostarzenia. To kilku etapowa terapia łącząca zabieg gabinetowy z pielęgnacją domową, co gwarantuje wysoką skuteczność w walce z przebarwieniami i  wpływa na cały proces ich powstawania. Zapewnia inteligentne, wielopoziomowe rozjaśniania skóry, skupiające się na obszarach w  których melanina jest naprodukowywana. Nowa generacja preparatów opartych na zaawansowanych, nośnikowych składnikach aktywnych, o udowodnionym działaniu, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są lepiej absorbowane, rozprowadzane i  stopniowo uwalniane w miejscu docelowym, a także charakteryzują się wydłużonym działaniem.

Wskazania do zabiegu

Skóra z zaburzeniami pigmentacji – wymagająca rozjaśnienia i wyrównania kolorytu, przebarwienia skórne wywołane różnymi czynnikami – ostuda, przebarwienia pozapalne, przebarwienia posłoneczne, plamy soczewicowate, przebarwienia starcze, piegi.

Przeciwskazania do zabiegu

Ciąża, karmienie piersią, alergie na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu, aktywna opryszczka, skłonność do powstawania bliznowców, choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze i autoimmunologiczne skóry, ciężkie postacie trądziku, stan w trakcie lub do 6 miesięcy od zażywania retinoidów, stan do 6 miesięcy od zabiegu chirurgicznego w obrębie okolicy zabiegowej, stan do 6 miesięcy po zabiegu krioterapii, liczne rozszerzone naczynia krwionośne, ciężkie choroby ogólnoustrojowe, świeżo opalona skóra, narażenie na ekspozycję słoneczną, uszkodzenie i podrażnienie skóry, ścieńczenie naskórka, świeżo ogolona/wydepilowana skóra.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA

  • depigmentacja,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • redukcja lub całkowity zanik plam barwnikowych,
  • ujednolicenie kolorytu skóry,
  • ochrona przed powstawaniem nowych zmian pigmentacyjnych,
  • odnowa skóry,
  • rozświetlenie,
  • redukcja niedoskonałości skóry – powierzchniowe blizny potrądzikowe,
  • płytkie linie i zmarszczki, odmłodzenie skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Co 30 dni.

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

2 zabiegi w serii. Seria zabiegów powtarzana 1 raz w roku. Pełny efekt zabiegów widoczny jest po 3 miesiącach od wykonania pierwszego zabiegu. Wyłączenie stosowanie pełnego protokołu zabiegowego – dwóch zabiegów w serii i  pielęgnacji domowej, zgodnie z  przekazanymi przez Osobę wykonującą zabieg rekomendacjami, gwarantuje skuteczność terapii SKINARTÉ ANTI-SPOT.

Czas trwania zabiegu

Zabieg w gabinecie trwa około 30 minut. Klient opuszcza gabinet z nałożoną na skórę maską, która zmywa zgodnie z zaleceniami Osoby wykonującej zabieg. Czas pozostawienia maski na skórze zależny jest od fototypu i rodzaju skóry. 

 

CZAS TRWANIA PEŁNEJ KURACJI – TERAPIA GABINETOWA + PIELĘGNACJA DOMOWA

3 miesiące. Czasami wskazane jest wydłużenie trwania terapii, ze względu na stopień zaawansowania problemu. Ważne jest śledzenie postępu i dokładna obserwacja efektów zabiegów, jak i pielęgnacji domowej.