DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk

ADVANCED RESURFACING TREATMENT

Hybrydowy, wielokierunkowy zabieg stworzony z myślą o skórach z niedoskonałościami różnego pochodzenia – nadprodukcją sebum, rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, zmianami o podłożu trądzikowym, zaskórnikami, stanami zapalnymi, przebarwieniami i nierówną strukturą skóry. Polecany również w przypadku skóry dojrzałej, szarej, ziemistej. Kompleksowa terapia działająca na różne czynniki warunkujące powstawanie niedoskonałości skóry, ale również powikłania w postaci przebarwień pozapalnych i blizn pozapalnych. Wzmocnione działanie zapewnia synergiczne połączenie niezwykle skutecznych i zaawansowanych składników aktywnych, w tym trzech innowacyjnych form Kwasu Salicylowego, których biodostępność została zwiększona poprzez zastosowanie autorskiego kompleksu transepidermalnych promotorów absorpcji naskórkowej.

Wskazania do zabiegu

Cera mieszana, łojotokowa, trądzikowa – trądzik zaskórnikowy, grudkowo-krostkowy, trądzik skóry dojrzałej, skóra zanieczyszczona, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, skóra szorstka w dotyku, nieprawidłowy proces keratynizacji naskórka - nierówna powierzchnia skóry, rogowacenie okołomieszkowe, przebarwienia potrądzikowe, nierówny koloryt skóry, blizny pozapalne.

Przeciwskazania do zabiegu

Ciąża, karmienie piersią, alergie na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu, aktywna opryszczka, skłonność do powstawania bliznowców, choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze i autoimmunologiczne skóry, ciężkie postacie trądziku, stan w trakcie lub do 6 miesięcy od zażywania retinoidów, stan do 6 miesięcy od zabiegu chirurgicznego w obrębie okolicy zabiegowej, stan do 6 miesięcy po zabiegu krioterapii, liczne rozszerzone naczynia krwionośne, ciężkie choroby ogólnoustrojowe, świeżo opalona skóra, narażenie na ekspozycję słoneczną uszkodzenie i podrażnienie skóry, ścieńczenie naskórka, świeżo ogolona/wydepilowana skóra.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA

  • regulacja procesu keratynizacji naskórka,
  • oczyszczenie skóry i ujść gruczołów łojowych,
  • regulacja wydzielania sebum,
  • niwelowanie niedoskonałości skóry,
  • kontrola odpowiedzi i reakcji zapalnej,
  • redukcja i zapobieganie bliznom potrądzikowym,
  • redukcja hiperpigmentacji,
  • rozjaśnienie skóry i wyrównanie kolorytu

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Co 14 dni.

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

6 zabiegów w serii. Seria zabiegów powtarzana 2 razy w roku. Możliwe jest uzyskanie zamierzonych efektów wcześniej niż planowano i wtedy dalsze zabiegu nie są konieczne. Czasami wskazane jest przeprowadzenie więcej niż 6 zabiegów w serii. Ważne jest śledzenie postępu i dokładna obserwacja zarówno efektów zabiegów w gabinecie, jak i pielęgnacji domowej.

Czas trwania zabiegu

Należy dopasować indywidulanie do każdego przypadku w zależności od typu skóry, celu zabiegu i rezultatów osiągniętych po pierwszej aplikacji.