DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk

Terapeutyczna maska normalizująca

RESURFACING TERAPEUTIC NORMALIZING MASK
Seria produktu: RESURFACING
Dostępność: W magazynie
Pojemność: 100 ml
249,00 zł
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Kremowa maska terapeutyczna o wielokierunkowym, zaawansowanym działaniu – seboregulującym, restrukturyzującym, przeciwtrądzikowym i łagodzącym.

Zabiegowa maska terapeutyczna o wielokierunkowym, zaawansowanym działaniu – seboregulującym, restrukturyzującym, przeciwtrądzikowym i łagodzącym. Jej biozgodna, multilamelarna baza, wsparta transepidermalnymi promotorami absorpcji naskórkowej i innowacyjnymi nośnikami, gwarantuje dotarcie niezwykle skutecznych składników aktywnych do głębszych warstw skóry i działanie w miejscu docelowym. Stymuluje procesy regeneracji i odnowy skóry.

Terapeutyczna maska normalizująca
Niweluje niedoskonałości skóry
Oczyszcza skórę i ujścia gróczowo - łojowe
Redukuje i zapobiega bliznom potrądzikowym
Reguluje proces keratynizacji naskórka
Reguluje wydzielanie sebum
Rozjaśnia skórę i wyrównuje koloryt skóry
Wskazania
Cera łojotokowa
Nierówny kolory skóry
Przebarwienia potrądzikowe
Trądzik skóry dojrzałej
Przeciwskazania
Uszkodzenia skóry, stany zapalne, aktywne infekcje skóry, ciąża i karmienie piersią, alergie na składniki preparatu. Pełna lista przeciwwskazań podana w Karcie Klienta do zabiegu RESURFACING, dostępnej w wersji elektronicznej.
KLUCZOWE SKŁADNIKI AKTYWNE
SD Salic Peptide
Zaawansowany, oparty na dwuwarstwowym systemie kapsulacji, dekapeptyd biomimetyczny sprzężony z kwasem salicylowym, inspirowany czynnikiem wzrostu keratynocytów. Skutecznie ogranicza proliferację bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się zmian trądzikowych*. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
LH Acid
Kwas lipohydroksylowy będący pochodną kwasu salicylowego o wysokim powinowactwie do naskórka, skutecznym i jednocześnie bezpiecznym działaniu. Hamuje komedogenezę, zwęża ujścia gruczołów łojowych, wspomaga usuwanie sebum, a ponadto wykazuje działanie mikrozłuszczające, które wspomaga wygładzenie skóry. Posiada właściwości przeciwbakteryjne dzięki czemu znacząco wpływa na redukcję niedoskonałości skóry.
Niacinamide
Pochodna witaminy B3, mająca wszechstronne działanie na skórę. Skutecznie reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum oraz widocznie ogranicza ilość powstających zmian o podłożu trądzikowym i przebarwień potrądzikowych. Redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie niedoskonałości i nie uodparnia ich na swoje działanie.
AZELOGLICINE®
Opatentowana pochodna kwasu azelainowego. To multifunkcyjny składnik, który wykazuje 4 główne kierunki działania: działa antybakteryjnie szczególnie w stosunku do Staphylococcus epidermis oraz Staphylococcus aureus, działa seboregulująco - hamuje aktywność enzymu 5-alfa reduktazy*, normalizując wydzielanie sebum, zwiększa poziom nawilżenia i elastyczność skóry, hamuje aktywność enzymu tyrozynazy przyczyniając się do rozjaśnienia przebarwień posłonecznych i pozapalnych oraz hamuje proces powstawania nowych zmian barwnikowych.
ENCAPSULATED SALICYLIC ACID
Kwas Salicylowy zamknięty za pomocą technologii solubilizacji w oligomerowej, dwuwarstwowej nanokapsułce, która gwarantuje komfort, nawet w przypadku skóry wrażliwej, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich właściwości terapeutycznych Kwasu Salicylowego. Odblokowuje i oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, działa keratolitycznie i przeciwtrądzikowo.
GLOBAL DERMAL FACTOR
Probiotyk będący globalnym stymulatorem metabolizmu skóry – zwiększa dotlenienie komórek skóry, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, optymalizuje proces keratynizacji naskórka. Ma zdolność zmniejszania stanu zapalnego i wspomaga regenerację skóry.
GLUTATHIONE
Glutation czyli niskocząsteczkowy tripeptyd złożony z trzech aminokwasów: cysteiny, glicyny i glutaminy. Jest niezwykle dobrze tolerowany przez skórę i posiada bardzo silne właściwości przeciwutleniające. Działa przeciwzapalnie i przyspiesza regenerację komórek. Jest niezastąpiony w rozjaśnianiu przebarwień. Właściwości depigmentujące zawdzięcza kluczowej roli w procesie melanogenezy - hamuje aktywność tyrozynazy i pośredniczy w zmianie mechanizmu z produkcji eumelaniny na produkcję feomelaniny. Przywraca zdrowy odcień skórze, rozjaśnia ją, likwiduje plamy pigmentacyjne, plamy starcze, melasmy, blizny potrądzikowe, przebarwienia i piegi.
Bioactive Lactoferrin
Bioaktywna forma laktoferyny oparta na połączeniu peptydów, pochodzących z hydrolizy białek laktoferyny. Wykazuje niezwykle silne podwójne działanie prebiotyczne - sprzyja florze prebiotycznej i hamuje namnażanie szkodliwych mikroorganizmów w określonych dawkach. Posiada właściwości immunomodelujące, przeciwwirusowe, prokoagulacyjne. Zwiększa produkcję cytokin i jednocześnie neutralizuje nadmierną odpowiedź immunologiczną. Wspomaga syntezę składników macierzy pozakomórkowej - kolagenu i kwas hialuronowego
ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA
Preparat do użytku zewnętrznego. Do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów, po uprzednim odbyciu szkolenia. Przed zastosowaniem niezbędne jest wykluczenie przeciwwskazań, wypełnienie i podpisanie Karty Klienta przed każdym zabiegiem. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Jeśli preparat dostanie się do oczu lub błon śluzowych, należy przepłukać je dużą ilością wody
APLIKACJA
Do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów, po uprzednim odbyciu szkolenia. Sposób użycia podany w procedurach zabiegowych. Preparat nie wymaga neutralizacji.
SKINARTÉ - REWOLUCYJNA ESENCJA PIĘKNA
EDYTUJ BLOKSkładniki aktywne, obecne w preparatach SKINARTÉ, zostały starannie dobrane ze względu na ich najwyższą skuteczność oraz zdolność do tworzenia kompatybilnych kompleksów. Ich działanie, oddziałujące na różne poziomy struktury skóry, jest wspomagane przez nowatorskie promotory penetracji. Stanowią one wiodącą strategię, powszechnie wykorzystywaną we współczesnej kosmetologii oraz medycynie estetycznej, kładącą nacisk na aktywację procesów regeneracji skóry na głębszych poziomach tkanki. Wierzymy, że najbardziej zaawansowane metody pielęgnacji to sztuka pozbawiona kompromisów, dlatego produkty SKINARTÉ powstają w oparciu o silne związanie nauki i praktyki klinicznej.
Aby poznać procedurę zabiegu SKINARTÉ proesthetic skontaktuj się z AREA SALES REPRESENTATIVE
Zarejestruj się