DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk

Silny roztwór peelingujący 40%

RESURFACING STRONG PEEL SOLUTION 40%
Seria produktu: RESURFACING
Dostępność: W magazynie
Pojemność: 5 ml
109,00 zł
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Specjalistyczny peeling chemiczny o powierzchownym działaniu, do stosowania w przypadku grubej i mocno zanieczyszczonej skóry.

Specjalistyczny peeling chemiczny o powierzchownym działaniu, do stosowania przez cały rok. Formuła preparatu stanowi innowacyjne, synergiczne połączenie kwasów AHA, BHA i PHA w stężeniu 40% z Glutationem i zaawansowanym czynnikiem stymulującym skórę. To preparat keratolityczno – oczyszczający, o wielokierunkowym działaniu, opracowany z myślą o grubej, opornej i mocno zanieczyszczonej skórze. Może powodować widoczne złuszczanie naskórka. Preparat do aplikacji warstwowej, neutralizowany wodą.

Silny roztwór peelingujący 40%
Niweluje niedoskonałości skóry
Oczyszcza skórę i ujścia gróczowo - łojowe
Redukuje i zapobiega bliznom potrądzikowym
Reguluje proces keratynizacji naskórka
Reguluje wydzielanie sebum
Rozjaśnia skórę i wyrównuje koloryt skóry
Wskazania
Blizny pozapalne
Cera tądzikowa
Cera łojotokowa
Nieprawidłowy proces kreatynizacji naskórka
Przebarwienia potrądzikowe
Skóra zanieczyszczona
Przeciwskazania
Podrażnienia i uszkodzenia skóry, stany zapalne, aktywne infekcje skóry, ciąża i karmienie piersią, alergie na składniki preparatu. Pełna lista przeciwwskazań podana w Karcie Klienta do zabiegu RESURFACING, dostępnej w wersji elektronicznej.
KLUCZOWE SKŁADNIKI AKTYWNE
GLUTATHIONE
Glutation czyli niskocząsteczkowy tripeptyd złożony z trzech aminokwasów: cysteiny, glicyny i glutaminy. Jest niezwykle dobrze tolerowany przez skórę i posiada bardzo silne właściwości przeciwutleniające. Działa przeciwzapalnie i przyspiesza regenerację komórek. Jest niezastąpiony w rozjaśnianiu przebarwień. Właściwości depigmentujące zawdzięcza kluczowej roli w procesie melanogenezy - hamuje aktywność tyrozynazy i pośredniczy w zmianie mechanizmu z produkcji eumelaniny na produkcję feomelaniny. Przywraca zdrowy odcień skórze, rozjaśnia ją, likwiduje plamy pigmentacyjne, plamy starcze, melasmy, blizny potrądzikowe, przebarwienia i piegi.

Pozostałe składniki aktywne

MANDELIC ACID, LACTIC ACID, SALICYLIC ACID, BIONIC ACID, AZELAIC ACID, GLOBAL STIMULATE FACTOR
ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA
Preparat do użytku zewnętrznego. Przed zastosowaniem niezbędne jest wykluczenie przeciwwskazań, wypełnienie i podpisanie Karty Klienta przed każdym zabiegiem. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Jeśli preparat dostanie się do oczu lub błon śluzowych, należy przepłukać je dużą ilością wody
APLIKACJA
Do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów, po uprzednim odbyciu szkolenia. Sposób użycia podany w procedurach zabiegowych. Preparat nie wymaga neutralizacji.
SKINARTÉ - REWOLUCYJNA ESENCJA PIĘKNA
EDYTUJ BLOKSkładniki aktywne, obecne w preparatach SKINARTÉ, zostały starannie dobrane ze względu na ich najwyższą skuteczność oraz zdolność do tworzenia kompatybilnych kompleksów. Ich działanie, oddziałujące na różne poziomy struktury skóry, jest wspomagane przez nowatorskie promotory penetracji. Stanowią one wiodącą strategię, powszechnie wykorzystywaną we współczesnej kosmetologii oraz medycynie estetycznej, kładącą nacisk na aktywację procesów regeneracji skóry na głębszych poziomach tkanki. Wierzymy, że najbardziej zaawansowane metody pielęgnacji to sztuka pozbawiona kompromisów, dlatego produkty SKINARTÉ powstają w oparciu o silne związanie nauki i praktyki klinicznej.
Aby poznać procedurę zabiegu SKINARTÉ proesthetic skontaktuj się z AREA SALES REPRESENTATIVE
Zarejestruj się