DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk
Ostatnie sztuki

Biostymulujący krem wygładzający pod oczy i na powieki

BIOSTIMULATING SMOOTHING EYE CREAM
Seria produktu: AGELESS
DostępnośćOstatnie sztuki
Pojemność: 15 ml
249,00 zł
-
+
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Biostymulujący krem wygładzający pod oczy i na powieki do stosowania na dzień i na noc. Jego intensywnie działająca formuła została dopasowana do delikatnej skóry okolicy oczu i ukierunkowana na najczęstsze problemy w tej strefie – zmarszczki, utratę elastyczności, widoczne objawy zmęczenia.

Unikalna formuła dopasowana do delikatnej skóry okolicy oczu i ukierunkowana na najczęstsze problemy w tej strefie. Jej hybrydowe działanie skupia się stymulacji naturalnych procesów zachodzących w skórze, nieinwazyjnym, transepidermalnym mikro wypełnieniu i pobudzeniu mikrokrążenia.

SKINARTE TO WIĘCEJ NIŻ ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA

Składniki aktywne, które znajdziesz w kosmetykach SkinArté, zostały wybrane pod kątem ich  najwyższej skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne ze sobą kompleksy. Ich działanie – na różnych poziomach skóry – jest wspierane przez  nowoczesne promotory przenikania. To wiodące rozwiązanie, stosowane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej, które za cel stawia sobie  stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach. . Wierzymy, że najbardziej zaawansowana  pielęgnacja to sztuka bez kompromisów, dlatego kosmetyki SkinArté powstają w tak silnym połączeniu nauki i doświadczenia. 

AUTORSKA TECHNOLOGIA CELLULAR DELIVERY SYSTEM (CDS)

Kosmetyki SkinArté wyróżnia jedyne w swoim rodzaju,  rewolucyjne rozwiązanie - Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach,  spektakularne rezultaty   w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

Wszystkie te elementy stanowią podstawę autorskiego, unikalnego systemu, opracowanego przez ekspertów marki SKINARTÉ i sprawiają, że preparaty działają skutecznie nie tylko na poziomie naskórkowym, ale również głębiej - na poziomie komórkowym - stymulując naturalne mechanizmy skóry na wielu jej poziomach.

Profesjonalna pielęgnacja skóry to sztuka.
Stwórz ją razem z Ekspertami.
Ageless
Biostymulujący krem wygładzający pod oczy i na powieki
Biostymujący krem wygładzający pod oczy i na powieki dedykowany skórze z utratą elastyczności i jędrności, zmarszczkami, cieniami, opuchnięciami. Pielęgnacja skóry dojrzałej.  Unikalna formuła dopasowana do delikatnej skóry okolicy oczu i ukierunkowana na najczęstsze problemy w tej strefie. Jej hybrydowe działanie skupia się stymulacji naturalnych procesów zachodzących w skórze, nieinwazyjnym, transepidermalnym mikro wypełnieniu i pobudzeniu mikrokrążenia.
Działanie
Intensywne nawilżenie i przywrócenie świeżego wyglądu skóry okolicy oka.
Widoczna redukcja objawów zmęczenia.
Wypełnienie i wygładzenie zmarszczek okolicy oka.
Poprawa jędrności i elastyczności skóry.
TRANSEPIDERMALNE WYGŁADZENIE I REDUKCJA OBJAWÓW ZMĘCZENIA
Składniki aktywne
Polynucleotides
Fragmenty kwasów nukleinowych DNA mające zdolność pobudzania fibroblastów i indukowania odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych, prowadząc do regeneracji tkanek, a także silnego nawodnienia skóry.
Smart Cell Duopeptide
Selektywny, inteligentny system dostarczania i uwalniania bezpośrednio do komórek fibroblastów zaawansowanego, dwufunkcyjnego peptydu biomimetycznego. Stymuluje i indukuje wewnątrzkomórkową produkcję białek macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM) w fibroblastach – elastyny, proteoglikanów, lamininy, fibronektyny i kolagenu*. Wygładza skórę, redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry.
Tactical Peptides
Unikalny kompleks bioaktywnych peptydów taktycznych o różnym mechanizmie działania, redukujący objawy chronologicznego starzenia się skóry. Połączenie wzajemnie uzupełniających się i potęgujących swoje działanie peptydów, które stymulują produkcję kolagenu, elastyny, proteoglikanów i GAGs. Przywracają skórze jędrność i elastyczność, wygładzają strukturę skóry, redukują ilość i głębokość zmarszczek
Hyalu Microspheres
lLofilizowane mikrosfery wypełnione kwasem hialuronowym, mające zdolność przenikania do głębszych wartsw naskórka. Pod wpływem wody zwiększają swoją objętość, skutecznie wypełniają i wygładzają zmarszczki okolicy oka.
Efekty
Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych
Wypełnienie i wygładzenie zmarszczek oka
90%¹
Redukcja głębokości i długości zmarszczek
20%¹
Poprawa jędrności i elastyczności skóry
95%¹
Intensywne nawilżenie
100%¹
Redukcja oznak zmęczenia okolicy oka
90%¹
Przywrócenie świeżego wyglądu skóry okolicy oka
100%¹
¹Badania ankietowe, po 4 tygodniach stosowania
Sposób użycia

Nałóż krem na oczyszczoną skórę okolicy oka. Delikatnie wklepać opuszkami palców. Do stosowania na dzień i na noc. Stosuj w połączeniu z innymi produktami SKINARTÉ AGELESS. Preparat polecany dla osób korzystających z zabiegów estetycznych, zalecany do stosowania po zakończeniu okresu regeneracji skóry po zabiegu.