DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk
Ostatnie sztuki

Komórkowy koncentrat hydrorewitalizujący

CELLULAR HYDROREVITALIZING CONCENTRATE
Seria produktu: AGELESS
DostępnośćOstatnie sztuki
Pojemność: 30 ml
299,00 zł
-
+
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Komórkowy koncentrat hydrorewitalizujący do stosowania na dzień i na noc, samodzielnie lub z połączeniu z innymi preparatami SKINARTÉ AGELESS. Skoncentrowana formuła opracowana z myślą o skórze suchej, potrzebującej silnego nawilżenia i wygładzenia. Idealny do stosowania pod makijaż.

Skoncentrowana pielęgnacja hydrorewitalizująca do stosowania na dzień i na noc, samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami SKINARTÉ AGELESS. Polecana do wszystkich w typów skóry, w szczególności suchej, potrzebującej silnego nawilżenia i wygładzenia.

SKINARTE TO WIĘCEJ NIŻ ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA

Składniki aktywne, które znajdziesz w kosmetykach SkinArté, zostały wybrane pod kątem ich  najwyższej skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne ze sobą kompleksy. Ich działanie – na różnych poziomach skóry – jest wspierane przez  nowoczesne promotory przenikania. To wiodące rozwiązanie, stosowane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej, które za cel stawia sobie  stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach. . Wierzymy, że najbardziej zaawansowana  pielęgnacja to sztuka bez kompromisów, dlatego kosmetyki SkinArté powstają w tak silnym połączeniu nauki i doświadczenia. 

AUTORSKA TECHNOLOGIA CELLULAR DELIVERY SYSTEM (CDS)

Kosmetyki SkinArté wyróżnia jedyne w swoim rodzaju,  rewolucyjne rozwiązanie - Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach,  spektakularne rezultaty   w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

Wszystkie te elementy stanowią podstawę autorskiego, unikalnego systemu, opracowanego przez ekspertów marki SKINARTÉ i sprawiają, że preparaty działają skutecznie nie tylko na poziomie naskórkowym, ale również głębiej - na poziomie komórkowym - stymulując naturalne mechanizmy skóry na wielu jej poziomach.

Profesjonalna pielęgnacja skóry to sztuka.
Stwórz ją razem z Ekspertami.
Ageless
Komórkowy koncentrat hydrorewitalizujący
Komórkowy koncentrat hydrorewitalizujący dedykowany jest skórze suchej, potrzebującej silnego nawilżenia i wygładzenia, wygładza drobne linie i zmarszczki, pielęgnuje skórę dojrzałą. Skoncentrowana, inteligentna formuła działająca na poziomie komórkowym, idealna dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku. Jej aktywne działanie skupia się na odpowiednim nawodnieniu skóry i stymulacji procesów naprawczych.
Działanie
Spowolnienie procesów starzenia, ochrona przed hialuronidazą i utlenianiem lipidów w skórze.
Wielopoziomowe optymalne nawilżenie skóry.
Wygładzenie drobnych linii i zmarszczek.
Poprawa jędrności i elastyczności skóry.
REGULACJA HYDRODYNAMIKI I EFEKT ODMŁODZENIA SKÓRY
Składniki aktywne
Polynucleotides
Fragmenty kwasów nukleinowych DNA mające zdolność pobudzania fibroblastów i indukowania odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych, prowadząc do regeneracji tkanek, a także silnego nawodnienia skóry.
Smart Cell Duopeptide
Selektywny, inteligentny system dostarczania i uwalniania bezpośrednio do komórek fibroblastów zaawansowanego, dwufunkcyjnego peptydu biomimetycznego. Stymuluje i indukuje wewnątrzkomórkową produkcję białek macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM) w fibroblastach – elastyny, proteoglikanów, lamininy, fibronektyny i kolagenu*. Wygładza skórę, redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry.
Biomolecules y-PGA & Ultra HA
Innowacyjne połączenie dwóch biomolekuł kwasu poliglutaminowego o różnej masie cząsteczkowej i acetylowanego kwasy hialuronowego, stanowiących unikalny system zaawansowanego i długotrwałego nawilżenia skóry. Jego wielopoziomowe działanie gwarantuje wygładzenie struktury skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek, poprawę jędrności i elastyczności. Stymuluje naskórek i naturalne mechanizmy nawilżenia skóry, a ponadto przeciwdziała utlenianiu lipidów, chroni skórę przed wpływem wolnych rodników i zanieczyszczeń.
Advanced Moisture 3D
Zaawansowana technologia oparta na sieci biomolekularnych makrocząsteczek 3D. Zapewnia optymalne nawilżenie skóry dzięki potrójnemu działaniu: stopniowo uwalnia do skóry nawilżające molekuły seryny odbudowując zapasy wody w skórze, zapewniając natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, stymuluje syntezę ceramidów i chroni przed TEWL tworząc na powierzchni skóry ochronny film sprzyjający zatrzymaniu wody w komórkach.
Efekty
Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych
Optymalne nawilżenie skóry
100%¹
Zwiększenie jędrności i elastyczności skóry
87%¹
Zwiększenie gęstości skóry
70%¹
Wygładzenie drobnych zmarszczek mimicznych
87%¹
Wygładzenie struktury skóry
87%¹
Efekt promiennej i wypoczętej skóry
100%¹
¹Badania ankietowe, po 4 tygodniach stosowania
Sposób użycia

Nałóż koncentrat na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do stosowania na dzień i na noc. Stosuj samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami SKINARTÉ AGELESS. Koncentrat wzmacnia skuteczność poszczególnych produktów, przyspiesza i przedłuża ich działanie. Preparat polecany dla osób korzystających z zabiegów estetycznych, zalecany do stosowania po zakończeniu okresu regeneracji skóry po zabiegu.
Preparat zawiera w swoim składzie retinol.