DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk
Ostatnie sztuki

Biostymulujący krem przeciwzmarszczkowy

BIOSTIMULATING ANTI-WRINKLE CREAM
Seria produktu: AGELESS
DostępnośćOstatnie sztuki
Pojemność: 50 ml
349,00 zł
-
+
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Biostymulujący krem przeciwzmarszczkowy do stosowania na dzień i na noc. Opracowany z myślą o skórze potrzebującej wygładzenia i poprawy elastyczności. Bogata, odżywcza formuła zapewnia intensywną pielęgnację zapobiegającą i minimalizującą oznaki starzenia się skóry. Polecany dla wszystkich typów skóry, w tym również wrażliwej.

Intensywna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa do stosowania na dzień i na noc, skupiająca się na wygładzeniu i poprawie elastyczności skóry. Polecana dla wszystkich typów skóry, w tym również wrażliwej.

SKINARTE TO WIĘCEJ NIŻ ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA

Składniki aktywne, które znajdziesz w kosmetykach SkinArté, zostały wybrane pod kątem ich  najwyższej skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne ze sobą kompleksy. Ich działanie – na różnych poziomach skóry – jest wspierane przez  nowoczesne promotory przenikania. To wiodące rozwiązanie, stosowane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej, które za cel stawia sobie  stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach. . Wierzymy, że najbardziej zaawansowana  pielęgnacja to sztuka bez kompromisów, dlatego kosmetyki SkinArté powstają w tak silnym połączeniu nauki i doświadczenia. 

AUTORSKA TECHNOLOGIA CELLULAR DELIVERY SYSTEM (CDS)

Kosmetyki SkinArté wyróżnia jedyne w swoim rodzaju,  rewolucyjne rozwiązanie - Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach,  spektakularne rezultaty   w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

Wszystkie te elementy stanowią podstawę autorskiego, unikalnego systemu, opracowanego przez ekspertów marki SKINARTÉ i sprawiają, że preparaty działają skutecznie nie tylko na poziomie naskórkowym, ale również głębiej - na poziomie komórkowym - stymulując naturalne mechanizmy skóry na wielu jej poziomach.

Profesjonalna pielęgnacja skóry to sztuka.
Stwórz ją razem z Ekspertami.
Ageless
Biostymulujący krem przeciwzmarszczkowy
Bogata, odżywcza formuła kremu stworzona z myślą o skórze wygładzenia i poprawy elastyczności. Zapewnia intensywną pielęgnację zapobiegającą i redukującą zmarszczki na wszystkich etapach ich rozwoju. Jej aktywne działanie skupia się na stymulacji naturalnych procesów zachodzących w skórze i czterech mechanizmach przeciwzmarszczkowych
Działanie
Aktywna redukcja zmarszczek w 3 wymiarach: ilość, długość, głębokość.
Spowolnienie rozwoju zmarszczek.
 
Wygładzenie skóry.
Zapobieganie powstawaniu zmarszczek.
TRANSEPIDERMALNE WYGŁADZENIE I REDUKCJA OBJAWÓW ZMĘCZENIA
Składniki aktywne
Polynucleotides
Fragmenty kwasów nukleinowych DNA mające zdolność pobudzania fibroblastów i indukowania odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych, prowadząc do regeneracji tkanek, a także silnego nawodnienia skóry.
Smart Cell Duopeptide
Selektywny, inteligentny system dostarczania i uwalniania bezpośrednio do komórek fibroblastów zaawansowanego, dwufunkcyjnego peptydu biomimetycznego. Stymuluje i indukuje wewnątrzkomórkową produkcję białek macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM) w fibroblastach – elastyny, proteoglikanów, lamininy, fibronektyny i kolagenu*. Wygładza skórę, redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry.
MLC Activator
Unikalny, krótkołańcuchowy ceramid będący wielowarstwowym aktywatorem skóry, stymulujący wzajemne oddziaływanie między jej komórkami. Zapewnia aktywną poprawę jędrności i gęstości różnych warstw skóry oraz zmniejszenie głębokości zmarszczek.
CaHA
Hydroksyapatyt wapnia, minerał zapewniający wyraźne spłycenie zmarszczek.
Efekty
Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych
Spłycenie zmarszczek głębokich
77%¹
Poprawa jędrności skóry
85%¹
Zwiększenie elastyczności skóry
89%¹
Zwiększenie gęstości skóry
89%¹
Wygładzenie struktury skóry
100%¹
Wzrost poziomu nawilżenia
60%¹
¹Badania ankietowe, po 4 tygodniach stosowania
Sposób użycia

Nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do stosowania na dzień i na noc. Aby wzmocnić działanie, rekomendujemy aplikację pod krem CELLULAR HYDROREVITALIZING CONCENTRATE. Preparat polecany dla osób korzystających z zabiegów estetycznych, zalecany do stosowania po zakończeniu okresu regeneracji skóry po zabiegu.
Preparat zawiera w swoim składzie retinol.