DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk
Ostatnie sztuki

Redermalizuący krem modelujący

REDERMALIZING MODELING CREAM
Seria produktu: AGELESS
DostępnośćOstatnie sztuki
Pojemność: 50 ml
349,00 zł
-
+
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Redermalizujący krem modelujący do stosowania na dzień i na noc. Opracowany z myślą o skórze dojrzałej, potrzebującej poprawy jędrności, elastyczności i napięcia. Zaawansowana formuła przeciwdziałająca widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Polecany dla wszystkich typów skóry, w tym również wrażliwej.

Zaawansowana pielęgnacja do stosowania na dzień i na noc, ukierunkowana na zwiększenie jędrności, elastyczności i napięci skóry. Polecana dla wszystkich typów skóry, w tym również wrażliwej.

SKINARTE TO WIĘCEJ NIŻ ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA

Składniki aktywne, które znajdziesz w kosmetykach SkinArté, zostały wybrane pod kątem ich  najwyższej skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne ze sobą kompleksy. Ich działanie – na różnych poziomach skóry – jest wspierane przez  nowoczesne promotory przenikania. To wiodące rozwiązanie, stosowane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej, które za cel stawia sobie  stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach. . Wierzymy, że najbardziej zaawansowana  pielęgnacja to sztuka bez kompromisów, dlatego kosmetyki SkinArté powstają w tak silnym połączeniu nauki i doświadczenia. 

AUTORSKA TECHNOLOGIA CELLULAR DELIVERY SYSTEM (CDS)

Kosmetyki SkinArté wyróżnia jedyne w swoim rodzaju,  rewolucyjne rozwiązanie - Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach,  spektakularne rezultaty   w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

Wszystkie te elementy stanowią podstawę autorskiego, unikalnego systemu, opracowanego przez ekspertów marki SKINARTÉ i sprawiają, że preparaty działają skutecznie nie tylko na poziomie naskórkowym, ale również głębiej - na poziomie komórkowym - stymulując naturalne mechanizmy skóry na wielu jej poziomach.

Profesjonalna pielęgnacja skóry to sztuka.
Stwórz ją razem z Ekspertami.
Ageless
Redermalizuący krem modelujący
Redermalizuący krem modelujący przeznaczony jest dla skóry potrzebującej poprawy jędrności, elastyczności i napięcia.  Redermalizuący krem modelujący posiada zaawansowana formułę przeciwdziałającą widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Jej działanie skupia się na stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze. Aktywnie wpływa na wszystkie podstawowe mechanizmy starzenia się skóry.
Działanie
Przywrócenie utraconej objętości skóry, efekt wolumetrii twarzy.
Ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry.
 
Wygładzenie struktury skóry.
Zwiększenie gęstości i sprężystości.
TRANSEPIDERMALNE WYGŁADZENIE I REDUKCJA OBJAWÓW ZMĘCZENIA
Składniki aktywne
Polynucleotides
Fragmenty kwasów nukleinowych DNA mające zdolność pobudzania fibroblastów i indukowania odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych, prowadząc do regeneracji tkanek, a także silnego nawodnienia skóry.
Smart Cell Duopeptide
Selektywny, inteligentny system dostarczania i uwalniania bezpośrednio do komórek fibroblastów zaawansowanego, dwufunkcyjnego peptydu biomimetycznego. Stymuluje i indukuje wewnątrzkomórkową produkcję białek macierzy zewnątrzkomórkowej (ECM) w fibroblastach – elastyny, proteoglikanów, lamininy, fibronektyny i kolagenu*. Wygładza skórę, redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry.
Encapsulated DMAE
Dimetyloaminoetanol zamknięty w biopolimerowej nanocząsteczce z wyzwalaczem enzymatycznym, co zapewnia przedłużone działanie substancji czynnej. Stymuluje uwalnianie acetylocholiny, zapewniając natychmiastowy efekt soft liftingu, redukcji drobnych zmarszczek i zwiększenia napięcia skóry.
5x Amino Acids
Unikalny sekwencja 5 aminokwasów o wysokim potencjale antyoksydacyjnym i odmładzającym - Arginine, Proline, Glycine, Serine, Taurine. Mają zdolność odnawiania komórek, aktywują syntezę kolagenu i elastyny, co skutkuje zagęszczeniem i poprawą napięcia skóry.
Efekty
Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych
Zwiększenie jędrności i elastyczności skóry
86%
Zwiększenie gęstości skóry
85%
Wygładzenie struktury strony
93%
Przywrócenie objętości skóry z efektem wolumetrii twarzy
85%
Poprawa architektury skóry w strefie Y
100%
Spłycenie zmarszczek mimicznych
73%
Sposób użycia

Nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do stosowania na dzień i na noc. Aby wzmocnić działanie, rekomendujemy aplikację pod krem CELLULAR HYDROREVITALIZING CONCENTRATE. Preparat polecany dla osób korzystających z zabiegów estetycznych, zalecany do stosowania po zakończeniu okresu regeneracji skóry po zabiegu.