DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk
Ostatnie sztuki

Biomimetyczny krem nawilżająco-matujący

BIOMIMETIC MOISTURIZING & MATTIFYING CREAM
Seria produktu: RESURFACING
DostępnośćOstatnie sztuki
Pojemność: 50 ml
349,00 zł
-
+
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Biomimetryczny krem nawilżająco-matujący dedykowany jest skórze mieszanej, tłustej, z rozszerzonymi porami, ze skłonnościami do niedoskonałości, z aktywnymi zmianami o podłożu trądzikowym, skóry szarej, pozbawionej blasku.

Lekka, idealnie wtapiająca się w skórę, biomimetyczna formuła kremu opracowana z myślą o trzech rodzajach niedoskonałości – błyszczenie, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, suchość skóry. Kombinacja zaawansowanych, najbardziej efektywnych składników aktywnych, które zapewniają wielokierunkową równowagę skórze tłustej, mieszanej i skłonnej do niedokonaności.

SKINARTE TO WIĘCEJ NIŻ ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA

Składniki aktywne, które znajdziesz w kosmetykach SkinArté, zostały wybrane pod kątem ich  najwyższej skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne ze sobą kompleksy. Ich działanie – na różnych poziomach skóry – jest wspierane przez  nowoczesne promotory przenikania. To wiodące rozwiązanie, stosowane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej, które za cel stawia sobie  stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach. . Wierzymy, że najbardziej zaawansowana  pielęgnacja to sztuka bez kompromisów, dlatego kosmetyki SkinArté powstają w tak silnym połączeniu nauki i doświadczenia. 

AUTORSKA TECHNOLOGIA CELLULAR DELIVERY SYSTEM (CDS)

Kosmetyki SkinArté wyróżnia jedyne w swoim rodzaju,  rewolucyjne rozwiązanie - Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach,  spektakularne rezultaty   w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

Wszystkie te elementy stanowią podstawę autorskiego, unikalnego systemu, opracowanego przez ekspertów marki SKINARTÉ i sprawiają, że preparaty działają skutecznie nie tylko na poziomie naskórkowym, ale również głębiej - na poziomie komórkowym - stymulując naturalne mechanizmy skóry na wielu jej poziomach.

Profesjonalna pielęgnacja skóry to sztuka.
Stwórz ją razem z Ekspertami.
Resurfacing
Biomimetyczny krem nawilżająco-matujący
Biomimetryczny krem nawilżająco-matujący dedykowany jest skórze mieszanej, tłustej, z rozszerzonymi porami, ze skłonnościami do niedoskonałości, z aktywnymi zmianami o podłożu trądzikowym, skóry szarej, pozbawionej blasku. Lekka, idealnie wtapiająca się w skórę, biomimetyczna formuła kremu opracowana z myślą o trzech rodzajach niedoskonałości – błyszczenie, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, suchość skóry. Kombinacja zaawansowanych, najbardziej efektywnych składników aktywnych, które zapewniają wielokierunkową równowagę skórze tłustej, mieszanej i skłonnej do niedokonaności.
Działanie
Optymalne intensywne nawilżenie.
Przeciwdziałanie błyszczeniu się skóry, natychmiastowy i długotrwały efekt zmatowienia skóry.
 
Redukcja niedoskonałości.
Regulacja pracy gruczołów łojowych i redukcja wydzielania sebum.
HYDRORÓWNOWAGA I OGRANICZENIE BŁYSZCZENIA SKÓRY
Składniki aktywne
SD Salic Peptide
Zaawansowany, oparty na dwuwarstwowym systemie kapsulacji, dekapeptyd biomimetyczny sprzężony z kwasem salicylowym, inspirowany czynnikiem wzrostu keratynocytów. Skutecznie ogranicza proliferację bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się zmian trądzikowych*. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
LH Acid
Kwas lipohydroksylowy będący pochodną kwasu salicylowego o wysokim powinowactwie do naskórka, skutecznym i jednocześnie bezpiecznym działaniu. Hamuje komedogenezę, zwęża ujścia gruczołów łojowych, wspomaga usuwanie sebum, a ponadto wykazuje działanie mikrozłuszczające, które wspomaga wygładzenie skóry. Posiada właściwości przeciwbakteryjne dzięki czemu znacząco wpływa na redukcję niedoskonałości skóry.
Zinc PCA
Połączenie cynku z kwasem pirolidynokarboksylowym, który jest składnikiem NMF. Wykazuje działanie regulujące pracę gruczołów łojowych i zmniejsza poziom wydzielanego sebum, a także redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian o podłożu trądzikowym. Zmniejsza podrażnienia, działa kojąco, łagodząco i ściągająco.
Biomolecules y-PGA
Innowacyjne połączenie dwóch biomolekuł kwasu poliglutaminowego o różnej masie cząsteczkowej, wykazujących 5-krotnie większy potencjał nawilżający niż kwas hialuronowy i wysoką biokompatybilność ze skórą. Jego wielopoziomowe działanie gwarantuje wygładzenie struktury skóry, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom dociera do skóry właściwej, stymuluje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry i przywraca jej hydro - równowagę.
Efekty
Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych
Wzrost poziomu nawilżenie skóry
100%¹
Zmniejszenie wydzielania sebum
100%¹
Widoczna redukcja niedoskonałości skóry
94%¹
Redukcja szorstkości skóry
97%¹
Wygładzenie tekstury strony
97%¹
Efekt zmatowienia skóry i redukcja błyszczenia
85%¹
¹Badania ankietowe, po 3 tygodniach stosowania
Sposób użycia

Nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy. Do stosowania na dzień. Aby wzmocnić działanie, na noc rekomendujemy aplikację CELLULAR IMPERFECTIONS CORRECTING CONCENTRATE.