DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk
Ostatnie sztuki

Komórkowy koncentrat przeciwko niedoskonałościom skóry

CELLULAR IMPERFECTIONS CORRECTING CONCENTRATE
Seria produktu: RESURFACING
DostępnośćOstatnie sztuki
Pojemność: 30 ml
299,00 zł
-
+
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Komórkowy koncentrat przeciwko niedoskonałościom skóry do stosowania na noc, samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami SKINARTÉ RESURFACING. Opracowany z myślą o skórze tłustej, mieszanej, z aktywnymi zmianami trądzikowymi, przebarwieniami. Jego zaawansowana formuła bazująca na składnikach o działaniu keratolitycznym, wygładza i przyspiesza odnowę naskórka redukując jedocześnie niedoskonałości skóry. Zapewnia spektakularne efekty w krótkim czasie.

Intensywna pielęgnacja przeciwko niedoskonałościom skóry różnego pochodzenia, do stosowania na noc, samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami SKINARTÉ RESURFACING. Polecana dla skóry tłustej, mieszanej, z aktywnymi zmianami trądzikowymi - w tym także w wyniku zmian hormonalnych, rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, nierówną strukturą skóry, przebarwienia.

SKINARTE TO WIĘCEJ NIŻ ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA

Składniki aktywne, które znajdziesz w kosmetykach SkinArté, zostały wybrane pod kątem ich  najwyższej skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne ze sobą kompleksy. Ich działanie – na różnych poziomach skóry – jest wspierane przez  nowoczesne promotory przenikania. To wiodące rozwiązanie, stosowane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej, które za cel stawia sobie  stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach. . Wierzymy, że najbardziej zaawansowana  pielęgnacja to sztuka bez kompromisów, dlatego kosmetyki SkinArté powstają w tak silnym połączeniu nauki i doświadczenia. 

AUTORSKA TECHNOLOGIA CELLULAR DELIVERY SYSTEM (CDS)

Kosmetyki SkinArté wyróżnia jedyne w swoim rodzaju,  rewolucyjne rozwiązanie - Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach,  spektakularne rezultaty   w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

Wszystkie te elementy stanowią podstawę autorskiego, unikalnego systemu, opracowanego przez ekspertów marki SKINARTÉ i sprawiają, że preparaty działają skutecznie nie tylko na poziomie naskórkowym, ale również głębiej - na poziomie komórkowym - stymulując naturalne mechanizmy skóry na wielu jej poziomach.

Profesjonalna pielęgnacja skóry to sztuka.
Stwórz ją razem z Ekspertami.
Resurfacing
Komórkowy koncentrat przeciwko niedoskonałościom skóry
Komórkowy koncentrat przeciwko niedoskonałościom skóry przeznaczony do skóry mieszanej, tłustej, z rozszerzonymi porami, skłonnościami do niedoskonałości, aktywnymi zmianami o podłożu trądzikowym, dla skóry pozbawionej blasku. Skoncentrowana, inteligentna formuła, działająca na poziomie naskórkowym, przeznaczona do nocnej pielęgnacji skóry z niedoskonałościami – tłustej, mieszanej, z aktywnymi zmianami trądzikowymi, przebarwieniami. Zawiera najbardziej efektywną, ale jednocześnie bezpieczną kombinację 4 kwasów wykazujących powierzchniowe, łagodne działanie keratolityczne i zapewniających odnowę naskórka.
Działanie
Oczyszczenie i odblokowanie ujść gruczołów łojowych.
Redukcja niedoskonałości wywołanych zmianami hormonalnymi.
 
Regulacja wydzielania sebum.
Wygładzenie powierzchni skóry i rozjaśnienie kolorytu.
WIELOPOZIOMOWY RESURFACING I REDUKCJA NIEDOSKONAŁOŚCI
Składniki aktywne
SD Salic Peptide
Zaawansowany, oparty na dwuwarstwowym systemie kapsulacji, dekapeptyd biomimetyczny sprzężony z kwasem salicylowym, inspirowany czynnikiem wzrostu keratynocytów. Skutecznie ogranicza proliferację bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się zmian trądzikowych*. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
LH Acid
Kwas lipohydroksylowy będący pochodną kwasu salicylowego o wysokim powinowactwie do naskórka, skutecznym i jednocześnie bezpiecznym działaniu. Hamuje komedogenezę, zwęża ujścia gruczołów łojowych, wspomaga usuwanie sebum, a ponadto wykazuje działanie mikrozłuszczające, które wspomaga wygładzenie skóry. Posiada właściwości przeciwbakteryjne dzięki czemu znacząco wpływa na redukcję niedoskonałości skóry.
Niacinamide
Pochodna witaminy B3, mająca wszechstronne działanie na skórę. Skutecznie reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum oraz widocznie ogranicza ilość powstających zmian o podłożu trądzikowym i przebarwień potrądzikowych. Redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie niedoskonałości i nie uodparnia ich na swoje działanie.
AHA & PHA Acids
Synergiczne połączenie kwasu migdałowego i bionicznego kwasu laktobionowego, które zapewniają łagodne, bezpieczne działanie keratolityczne. Regulują proces złuszczania, oczyszczają i odblokowują ujścia gruczołów łojowych, rozjaśniają i wyrównują koloryt cery. Pobudzają odnowę skóry, redukują niedoskonałości, a jednocześnie nawilżają i spowalniają procesy starzenia.
Efekty
Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych
Zmniejszenie niedoskonałości skóry (zaskórniki)
34% ²
Zmniejszenie niedoskonałości skóry (grudki i stany zapalne)
41% ²
Redukcja ilości zmian potrądzikowych
97%¹
Rozjaśnienie przebarwień
91%¹
Poprawa struktury skóry
97%¹
Redukcja szorstkości skóry
97%¹
¹Badania ankietowe, po 3 tygodniach stosowania ²Badania aparaturowe, po 3 tygodniach stosowania
Sposób użycia

Nałóż koncentrat na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do stosowania na noc. Stosuj samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami SKINARTÉ RESURFACING. Koncentrat wzmacnia skuteczność poszczególnych produktów, przyspiesza i przedłuża ich działanie.