DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk

Wygładzający krem seboregulujący

SMOOTHING & SEBUM CONTROL CREAM
Seria produktu: RESURFACING
Dostępność: W magazynie
Pojemność: 50 ml
349,00 zł
-
+
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Wygładzający krem seboregulujący do stosowania na dzień i na noc. Opracowany z myślą by przeciwdziałać niedoskonałościom skóry związanym z nadprodukcją sebum. Wykazuje wielokierunkowe działanie prowadzące do ograniczenia wydzielania sebum i redukcji niedoskonałości skóry. Dzięki łagodnym właściwościom keratolitycznym wygładza strukturę skóry i zmniejsza widoczność przebarwień.

Intensywna pielęgnacja seboregulująca do stosowania na dzień i na noc o wielokierunkowym działaniu przeciwko niedoskonałością, których pojawianie się związane jest z nadmiernym wydzielaniem sebum. Polecana do skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej, z tendencją do zmian trądzikowych, nierówną strukturą i kolorytem skóry.

SKINARTE TO WIĘCEJ NIŻ ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA

Składniki aktywne, które znajdziesz w kosmetykach SkinArté, zostały wybrane pod kątem ich  najwyższej skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne ze sobą kompleksy. Ich działanie – na różnych poziomach skóry – jest wspierane przez  nowoczesne promotory przenikania. To wiodące rozwiązanie, stosowane we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej, które za cel stawia sobie  stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach. . Wierzymy, że najbardziej zaawansowana  pielęgnacja to sztuka bez kompromisów, dlatego kosmetyki SkinArté powstają w tak silnym połączeniu nauki i doświadczenia. 

AUTORSKA TECHNOLOGIA CELLULAR DELIVERY SYSTEM (CDS)

Kosmetyki SkinArté wyróżnia jedyne w swoim rodzaju,  rewolucyjne rozwiązanie - Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach,  spektakularne rezultaty   w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

Wszystkie te elementy stanowią podstawę autorskiego, unikalnego systemu, opracowanego przez ekspertów marki SKINARTÉ i sprawiają, że preparaty działają skutecznie nie tylko na poziomie naskórkowym, ale również głębiej - na poziomie komórkowym - stymulując naturalne mechanizmy skóry na wielu jej poziomach.

Profesjonalna pielęgnacja skóry to sztuka.
Stwórz ją razem z Ekspertami.
Resurfacing
Wygładzający krem seboregulujący
Wygładzający krem seboregulujący przeznaczony do skóry mieszanej, tłustej,        z rozszerzonymi porami, skłonnościami do niedoskonałości, aktywnymi zmianami o podłożu trądzikowym, dla skóry pozbawionej blasku. Zaawansowana, niekomedogenna formuła zapewniająca intensywną pielęgnację skóry z problemem nadprodukcji sebum. Synergiczne połączenie składników aktywnych o wielokierunkowym działaniu, skupia się na hamowaniu reakcji wyzwalających zmiany i redukcji niedoskonałości skóry.
Działanie
Hamowanie namnażania bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych.
Łagodne działanie keratolityczne, aktywnie zwężające ujścia gruczołów łojowych i wygładzające powierzchnie skóry.
Redukcja wydzielania sebum.
Regulacja jakości sebum, zapobieganie jego gęstnieniu i blokowaniu ujść gruczołów łojowych.
POPRAWA STRUKTURY I KONTROLA WYDZIELANIA SEBUM
Składniki aktywne
SD Salic Peptide
Zaawansowany, oparty na dwuwarstwowym systemie kapsulacji, dekapeptyd biomimetyczny sprzężony z kwasem salicylowym, inspirowany czynnikiem wzrostu keratynocytów. Skutecznie ogranicza proliferację bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się zmian trądzikowych*. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
R-10 Cell Vector
Innowacyjna, w pełni stabilizowana, nośnikowa forma retinol, w której zastosowano zaawansowaną technologię transportu epidermalnego, wektoryzującą działanie retinolu. Reguluje proces odnowy komórkowej skóry, przyczynia się do skutecznej likwidacji nasilonych trądzikowych zmian hormonalnych (takich jak: grudki, krostki, wykwity) oraz ogranicza ponowne ich nawracanie. Przywraca homeostazę skórze, zmniejszając nadmierne wydzielanie sebum oraz odblokowując i zwężając ujścia gruczołów łojowych, a także pozwala usunąć przebarwienia powstałe w wyniku trądziku.
Niacinamide
Pochodna witaminy B3, mająca wszechstronne działanie na skórę. Skutecznie reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum oraz widocznie ogranicza ilość powstających zmian o podłożu trądzikowym i przebarwień potrądzikowych. Redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie niedoskonałości i nie uodparnia ich na swoje działanie.
AZELOGLICINE®
Opatentowana pochodna kwasu azelainowego. To multifunkcyjny składnik, który wykazuje 4 główne kierunki działania: działa antybakteryjnie szczególnie w stosunku do Staphylococcus epidermis oraz Staphylococcus aureus, działa seboregulująco - hamuje aktywność enzymu 5-alfa reduktazy*, normalizując wydzielanie sebum, zwiększa poziom nawilżenia i elastyczność skóry, hamuje aktywność enzymu tyrozynazy przyczyniając się do rozjaśnienia przebarwień posłonecznych i pozapalnych oraz hamuje proces powstawania nowych zmian barwnikowych.
Efekty
Skuteczność potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych
Redukcja wydzielania sebum
100%¹
Zwężenie ujść gruczołów łojowych
100%¹
Zmniejszenie ilości zaskórników
97%¹
Widoczna redukcja niedoskonałości skóry
94%¹
Wygładzenie skóry
97%¹
Poprawa kolorytu skóry
94%¹
¹Badania ankietowe, po 3 tygodniach stosowania
Sposób użycia

Nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Do stosowania na dzień i na noc. Aby wzmocnić działanie, na noc rekomendujemy aplikację pod krem CELLULAR IMPERFECTIONS CORRECTING CONCENTRATE.