DARMOWA DOSTAWA DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!
Koszyk

Zaawansowany salicylowy booster zabiegowy

RESURFACING ADVANCED SALIBOOSTER
Seria produktu: RESURFACING
Dostępność: W magazynie
Pojemność: 15 ml
139,00 zł
Prezent do
każdego zamówienia
Darmowa dostawa kurierem
lub do paczkomatu
Eko wysyłka
już w  24h

Zaawansowany, progresywny booster zabiegowy, zwiększający intensywność zabiegu ADVANCED RESURFACING TREATMENT.

Zaawansowany, progresywny booster zabiegowy, którego formuła została opracowana by zwiększać intensywność zabiegu ADVANCED RESURFACING TREATMENT. Wysoce aktywna formuła bazująca na innowacyjnych formach Kwasu Salicylowego, połączonych z nośnikową formą Retinolu i Glutationem. Polecany do każdego rodzaju cery w celu wzmocnienia intensywności procesu keratynizacji naskórka i działania komedolitycznego.

Zaawansowany salicylowy booster zabiegowy
Niweluje niedoskonałości skóry
Oczyszcza skórę i ujścia gróczowo - łojowe
Redukuje i zapobiega bliznom potrądzikowym
Reguluje proces keratynizacji naskórka
Reguluje wydzielanie sebum
Rozjaśnia skórę i wyrównuje koloryt skóry
Wskazania
Cera tądzikowa
Nierówny kolory skóry
Przebarwienia potrądzikowe
Rogowacenie okołomieszkowe
Skóra szorstka w dotyku
Trądzik skóry dojrzałej
Przeciwskazania
Uszkodzenia skóry, stany zapalne, aktywne infekcje skóry, ciąża i karmienie piersią, alergie na składniki preparatu. Pełna lista przeciwwskazań podana w Karcie Klienta do zabiegu RESURFACING, dostępnej w wersji elektronicznej.
KLUCZOWE SKŁADNIKI AKTYWNE
SD Salic Peptide
Zaawansowany, oparty na dwuwarstwowym systemie kapsulacji, dekapeptyd biomimetyczny sprzężony z kwasem salicylowym, inspirowany czynnikiem wzrostu keratynocytów. Skutecznie ogranicza proliferację bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się zmian trądzikowych*. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych.
LH Acid
Kwas lipohydroksylowy będący pochodną kwasu salicylowego o wysokim powinowactwie do naskórka, skutecznym i jednocześnie bezpiecznym działaniu. Hamuje komedogenezę, zwęża ujścia gruczołów łojowych, wspomaga usuwanie sebum, a ponadto wykazuje działanie mikrozłuszczające, które wspomaga wygładzenie skóry. Posiada właściwości przeciwbakteryjne dzięki czemu znacząco wpływa na redukcję niedoskonałości skóry.
Zinc PCA
Połączenie cynku z kwasem pirolidynokarboksylowym, który jest składnikiem NMF. Wykazuje działanie regulujące pracę gruczołów łojowych i zmniejsza poziom wydzielanego sebum, a także redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian o podłożu trądzikowym. Zmniejsza podrażnienia, działa kojąco, łagodząco i ściągająco.
ENCAPSULATED SALICYLIC ACID
Kwas Salicylowy zamknięty za pomocą technologii solubilizacji w oligomerowej, dwuwarstwowej nanokapsułce, która gwarantuje komfort, nawet w przypadku skóry wrażliwej, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich właściwości terapeutycznych Kwasu Salicylowego. Odblokowuje i oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, działa keratolitycznie i przeciwtrądzikowo.
GLUTATHIONE
Glutation czyli niskocząsteczkowy tripeptyd złożony z trzech aminokwasów: cysteiny, glicyny i glutaminy. Jest niezwykle dobrze tolerowany przez skórę i posiada bardzo silne właściwości przeciwutleniające. Działa przeciwzapalnie i przyspiesza regenerację komórek. Jest niezastąpiony w rozjaśnianiu przebarwień. Właściwości depigmentujące zawdzięcza kluczowej roli w procesie melanogenezy - hamuje aktywność tyrozynazy i pośredniczy w zmianie mechanizmu z produkcji eumelaniny na produkcję feomelaniny. Przywraca zdrowy odcień skórze, rozjaśnia ją, likwiduje plamy pigmentacyjne, plamy starcze, melasmy, blizny potrądzikowe, przebarwienia i piegi.

Pozostałe składniki aktywne

R-10 CELL VECTOR
ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA
Preparat do użytku zewnętrznego. Do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów, po uprzednim użyciem odbyciu szkolenia. Przed zastosowaniem niezbędne jest wykluczenie przeciwwskazań, wypełnienie i podpisanie Karty Klienta przed każdym zabiegiem. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Jeśli preparat dostanie się do oczu lub błon śluzowych, należy przepłukać je dużą ilością wody.
APLIKACJA
Do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów, po uprzednim odbyciu szkolenia. Sposób użycia podany w procedurach zabiegowych. Preparat nie wymaga neutralizacji.
SKINARTÉ - REWOLUCYJNA ESENCJA PIĘKNA
EDYTUJ BLOKSkładniki aktywne, obecne w preparatach SKINARTÉ, zostały starannie dobrane ze względu na ich najwyższą skuteczność oraz zdolność do tworzenia kompatybilnych kompleksów. Ich działanie, oddziałujące na różne poziomy struktury skóry, jest wspomagane przez nowatorskie promotory penetracji. Stanowią one wiodącą strategię, powszechnie wykorzystywaną we współczesnej kosmetologii oraz medycynie estetycznej, kładącą nacisk na aktywację procesów regeneracji skóry na głębszych poziomach tkanki. Wierzymy, że najbardziej zaawansowane metody pielęgnacji to sztuka pozbawiona kompromisów, dlatego produkty SKINARTÉ powstają w oparciu o silne związanie nauki i praktyki klinicznej.
Aby poznać procedurę zabiegu SKINARTÉ proesthetic skontaktuj się z AREA SALES REPRESENTATIVE
Zarejestruj się